MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9603210
nr 960 3210
Stolar
6 st, Sent 1800-tal, Slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 maj 2015
kl 20:05:31
11/5 19:58:36